Aktualności

06 czerwiec 2022

Urlop w Werk 2022

Firma „WERK” w terminie: od 23 czerwca (tj. czwartek) do 10 lipca (tj. niedziela) będzie NIECZYNNA z powodu urlopu wypoczynkowego.

Więcej

18 czerwiec 2021

Urlop w Werk

Uprzejmie informujemy, iż firma Werk w terminie od: 26 czerwca (tj. sobota) do 11 lipca (tj. niedziela) jest nieczynna z powodu urlopu wypoczynkowego. Urlop będzie trwał 2 tygodnie.

Więcej

16 czerwiec 2021

Znakomity lakier wodny na meble

Lakier M825W gamie nowych produktów sprzedażowych pojawił się lakier wodny meblowy o kodzie handlowym: M825. Jest to lakier przeznaczony zarówno do profesjonalnych zakładów stolarskich, jak i również dla amatorów pragnących zrealizować swoje pasje.

Więcej

16 luty 2021

Nowe etykiety w Werk

Nowa etykieta 1Firma Werk wprowadzona na opakowania swoich produktów nowe etykiety informacyjne. Treść zasadnicza etykiet pozostaje bez zmian: zostają zachowane kody produktów, ich opis oraz informacje dotyczące zagrożeń.

Więcej

16 luty 2021

Nowy podkład poliuretanowy 877FB401V

877FB401V biały podkład poliuretanowyNowym produktem lakierniczym stosowanym coraz szerzej w meblarstwie jest biały podkład poliuretanowy o symbolu 877FB401V.

Więcej

11 luty 2021

Pistolet do nakładania 2-składnikowego kleju

Kleiberit pistolet do klejówPistolet, określany również jako wyciskacz lub pistolet dozujący jest w całości wykonany z tworzywa sztucznego (poliamid PA) w kolorze czarnym. Jest przeznaczony do 2-składnikowych klejów, gdzie jeden kartusz ma pojemność 105 ml.

Więcej

29 czerwiec 2020

Urlop w Werk

Uprzejmie informujemy, że w dniach: od 06 lipca (poniedziałek) do 19 lipca (niedziela), przez okres 2 tygodni, firma Werk jest NIECZYNNA z powodu urlopu wypoczynkowego.

Więcej

19 marzec 2020

Zmiana zasad pracy

Uwaga

Firma Werk na skutek zagrożenia epidemiologicznego w całym kraju wprowadza nowe zasady.

Więcej

18 marzec 2020

Specjalny zestaw do nanoszenia produktów Osmo

Osmo 143Umieszczony w kartonowym opakowaniu praktyczny zestaw do ręcznego wykończenia powierzchni drewnianych za pomocą produktów marki Osmo.

Więcej

19 luty 2020

Plastikowe opakowania zwrotne w Werk

Aceton opakowanieMając na względzie ochronę środowiska naturalnego poprzez minimalizację opakowań plastikowych informujemy, że od początku 2020 roku firma Werk wprowadza bezpłatny odbiór plastikowych zbiorników pochodzących z rozcieńczalników i rozpuszczalników, tj. nitro, poliuretanowych, acetonu, acetonu technicznego oraz i innych znajdujących się w naszej sprzedaży.

Więcej

11 luty 2020

Klej montażowy 305.0 w nowym opakowaniu

Klej Kleiberit 305.0Kolejną nowością w hurtowni Werk jest klej firmy Kleiberit o symbolu 305.0. Jest to klej montażowy, tzw. biały o klasie D2.

Więcej

10 luty 2020

Nowy, elastyczny podkład na MDF

BP531 biały, elastyczny podkład poliuretanowyW przypadku stosowania MDF-u gorszej jakości można napotkać szereg problemów objawiających się w m.in. w pękaniu powłok lakierniczych. Celem minimalizacji tych niepożądanych efektów firma Werk prezentuje kolejny produkt z wiodącej marki Genc, który od kilku miesięcy, po przeprowadzeniu serii niezbędnych testów lakierniczych został wprowadzony do sprzedaży krajowej.

Więcej

09 czerwiec 2019

Lipcowy urlop w Werk

W dniach od 6 lipca do 21 lipca 2019 r. (przez 2 tygodnie) firma Werk będzie NIECZYNNA z powodu urlopu wypoczynkowego. W związku z powyższym prosimy wszystkich klientów o wcześniejsze zaopatrzenie swych stanów magazynowych.

Więcej

23 kwiecień 2019

Środek do mycia pistoletów lakierniczych

Środek do mycia pistoletów lakierniczychŚrodek umożliwiający łatwe usunięcie resztek lakieru z pistoletów lakierniczych. Doskonale usuwa nawet stare, zaschnięte warstwy lakieru.

Więcej

23 kwiecień 2019

Kuprafung-No – znakomity impregnat techniczny

Impregnat technicznyWodorozcieńczalny koncentrat służący do zabezpieczania drewna przed grzybami oraz owadami. Preparat nie zawiera metali ciężkich, nie powoduje korozji stali i charakteryzuje się wysoką zdolnością do penetracji w głąb drewna.

Więcej

23 kwiecień 2019

Kunos 244-204 – olej z efektem surowego drewna

Impregnat technicznySpecjalistyczny olej do drewna przeznaczony do realizacji efektu surowego drewna, czyli wykonawstwa naturalnej barwy wyszlifowanego i nielakierowanego, nieolejowanego drewna.

Więcej

14 kwiecień 2019

Karta kolorów RAL

Karta kolorów RALSpecjalistyczny wachlarzowy wzornik barw farb (tzw. emulsji) przeznaczonych do lakierowania różnych powierzchni wykonywanych różnymi farbami (np. poliuretanowymi, akrylowymi, nitrocelulozowymi, itp.). Wzornik RAL Classic typ K7 zawiera łącznie 213 kolorów wykonanych w połyskowości półmat (ok. 25 stopni gloss), gdzie każda barwa jest określona czterocyfrowym kodem.

Więcej

11 kwiecień 2019

Bejce pastelowe – nowość w barwach bejc

Bejce pasteloweFirma Werk poszerzyła swoją ofertę produktową o nowy rodzaj bejc – bejce pastelowe. Jest to nowa gama kolorystyczna w bejcach umożliwiająca wykonanie barwienia drewna w odcieniach szarości.

Więcej

10 kwiecień 2019

BP333 NERO czarny podkład poliuretanowy

Olej Livos MeldosWysokiej jakości chemoutwardzalny produkt poliuretanowy w kolorze czarnym przeznaczony do nanoszenia na płyty MDF. Prosty i łatwy w szlifowaniu, przeznaczony do lakierowania mebli i innych elementów wykonanych z MDF (np. listwy przypodłogowe) użytkowanych wewnątrz pomieszczeń.

Więcej

27 styczeń 2019

Nowe wzorniki bejc

Nowe wzorniki bejcInformujemy, iż firma WERK posiada nowe wzorniki bejc, które są prezentowane na kilku gatunkach drewna. Wzorniki są wykonane na: dębie, jesionie, buku, sośnie, olsze.

Więcej

19 styczeń 2019

Meldos – olej na meble

Olej Livos MeldosBardzo wysokiej jakości olej przeznaczony głównie do wykańczania mebli użytkowanych wewnątrz pomieszczeń oraz saun. Przeznaczony do drewna miękkiego.

Więcej

10 grudzień 2018

Święta w WERK

Uprzejmie i gorąco pragniemy poinformować, że firma „WERK” w dniach: od 22 grudnia 2018 (sobota) do 01 stycznia 2019 (wtorek) jest NIECZYNNA. Informujemy, że w owym okresie nie będą udzielane żadne porady, ani też odbierane żadne zamówienia.

Więcej

10 grudzień 2018

Promocja na INDASĘ

Promocja na IndasęZ końcem roku 2018 pragniemy ogłosić promocję na materiały ścierne produkcji INDASA. Promocja w wysokości -20% od ceny detalicznej dotyczy wszelkich materiałów ściernych portugalskiej marki INDASA (np. dyski-rzepy, gąbki jedno, dwu- i czterostronne, papier na gąbce itp.).

Więcej

10 grudzień 2018

Unikalne farby schodowe

Farby schodoweRozpoczęto sprzedaż specjalistycznych farb chemoutwardzalnych przeznaczonych do nanoszenia na konstrukcje schodów. Fakt powiększenia oferty handlowej wynika z rosnącego zapotrzebowania na tego typu produkty.

Więcej

09 grudzień 2018

Nowy produkt na schody

Firma WERK pozyskała do sprzedaży szczególny rodzaj lakieru przeznaczonego w głównej mierze do lakierowania schodów, ze szczególnym uwzględnieniem stopni i innych elementów konstrukcyjnych. Lakier 713-0008 jest produktem jednoskładnikowym posiadającym prawie takie same parametry jak rozpuszczalnikowy, dwuskładnikowy lakier akrylowy poliuretanowy.

Więcej

09 grudzień 2018

VL280 - bezbarwny izolant na drewno

Nowym produktem lakierniczym znajdującym się w ofercie naszej firmy jest izolant bezbarwny VL280, który jest stosowany głównie do wszelkich trudnych podłoży. Znajduje on szerokie zastosowanie w realizacji nie tylko blatów kuchennych i łazienkowych, ale również przy wszelkich wyrobach wytworzonych na bazie drewna egzotycznego.

Więcej

28 wrzesień 2018

11 października - Dzień Otwarty z Osmo

Bułgaria: taras kawiarni; projekt Studio Piperov J.Piperov, A.Doleva;
Olej Tarasowy 013, Antypoślizgowy olej do tarasów Osmo 430Miło nam poinformować, iż w dniu 11 października br. (tj. czwartek) w siedzibie firmy WERK w Gorzowie Wlkp. odbędzie się dzień otwarty z OSMO.

Więcej

27 wrzesień 2018

Plenerowa ekspozycja olejów tarasowych

Ekspozycja olejów tarasowychPragniemy poinformować, że w WERK rozpoczęto prace mające na celu wykonanie wystawy prezentującej jakość i barwę olejów tarasowych sprzedawanych w naszej firmie.

Więcej

26 wrzesień 2018

851. Klej cyjanoakrylowy

Kleiberit 851.0Szybkoschnący jednokomponentowy klej cyjanoakrylowy, który jest przeznaczony do klejenia tworzyw sztucznych, skóry, tekstyli, metalu, gumy, drewna i ceramiki.

Więcej

22 wrzesień 2018

Izolant biały do MDF

Genc HP193 izolant białyNową substancją wprowadzoną do sprzedaży przez WERK jest produkt tureckiego koncernu chemicznego GENC. Jest to izolant biały o symbolu BL193. Jest to dwuskładnikowa substancja chemiczna redukująca podnoszenie tzw. włosa i blokująca krawędzie elementów MDF.

Więcej

01 czerwiec 2018

Urlop w Werk w wakacje 2018

W dniach: od 11 sierpnia (sobota) do 26 sierpnia (niedziela) 2018 r., firma Werk będzie NIECZYNNA z powodu 14 dniowego urlopu wypoczynkowego. Gorąco prosimy wszystkich naszych klientów o sprawdzenie swych stanów magazynowych i dokonanie wcześniejszych zakupów niezbędnych produktów.

Więcej

24 kwiecień 2016

Zmiany w etykietach produktów lakierniczych

etykieta starego wzoru 1 mW związku z nowymi przepisami Unii Europejskiej, które zostały wprowadzone w zeszłym roku, firma Werk dokonuje powolnej, acz systematycznej zmiany w etykietach znajdujących się na wszelkich produktach lakierniczych znajdujących się w sprzedaży.

Więcej

16 styczeń 2016

Pędzle i wałki marki Dolphin

Na liczne sugestie klientów wprowadzamy do obrotu wysokiej jakości pędzle płaskie, okrągłe i wałki wytworzone przez firmę Dolphin (właściwie „Blue Dolphin Tapes"). Służą one do nanoszenia różnych lakierów, bejc, farb i impregnatów. Są to produkty godne polecenia – o dobrej jakości.

Więcej

14 styczeń 2016

Farby wodne

Z początkiem roku „uruchomiono” mieszalnię farb wodnych. Realizowane farby wodne w WERK dotyczą dwóch rodzajów produktów: farby wodne przeznaczone do tzw. stolarki otworowej (tj. drzwi, okna) oraz do wyrobów stolarskich użytkowanych w warunkach zewnętrznych (np. place zabaw, płoty, altanki, pergole, listwy naścienne, krzesła, leżaki, itp.), farby wodne przeznaczone do wyrobów użytkowanych wewnątrz pomieszczeń (np. meble, drzwi, listwy przypodłogowe, itp.).

Więcej

14 styczeń 2016

Farby poliuretanowe w półpołysku

W naszej dotychczasowej ofercie znajdowały się farby poliuretanowe wykonane w połyskowości: mat (10-15 stopni gloss), półmat (20-25 stopni gloss) oraz połysk (ok. 90-100 stopni gloss). Ze względu na zapotrzebowanie rynku ofertę obecnie poszerzamy o farby poliuretanowe wykonane w półpołysku (połyskowość wynosząca ok. 60-65 stopni gloss).

Więcej

21 sierpień 2015

Lakier schodowy firmy Rosner

Lakier bezbarwny, poliuretanowy, chemoutwardzalny wyprodukowany przez niemiecki koncern Rosner. Charakteryzujący się szybkim procesem schnięcia, wykonany na bazie hydroksylowych poliestrów, o niskiej emisji substancji lotnych, cechujący się wysoką odpornością na światło. Lakier przeznaczony do uszlachetniania drewna do budowy schodów, o wysokiej twardości i odporności na zarysowania.

Więcej

08 luty 2015

Zmiany w Werk

siedziba 2 mWzrastający popyt na produkty sprzedawane w Werk poniekąd wymusił na wprowadzenie pewnych zmian. Zwiększono powierzchnię magazynową, dzięki czemu mogliśmy znacznie zwiększyć dotychczasową ofertę handlową, którą wzbogacono o szereg nowych produktów. Pozyskanie rampy rozładunkowej znacznie skróci również czas rozładunku towarów od naszych dostawców.

Więcej

08 luty 2015

Lakier na sęki Flügger

Lakier na sęki FlüggerNowym produktem w naszej sprzedaży jest specjalistyczny lakier na sęki. Jest to dyspersyjny produkt służący do izolacji sęków oraz żywicznych części drewna malowanego i niemalowanego, przeznaczonego do wnętrz i do stosowania na zewnątrz.

Więcej

08 luty 2015

Papier na gąbce w sprzedaży na metry

indasa na gabce 1 mW związku z licznymi sugestiami wprowadziliśmy dodatkową zmianę w dotychczasowej sprzedaży papieru ściernego na elastycznej gąbce. Obecnie oprócz zakupu owego produktu w kartonach istnieje możliwość zakupu jego na metry bieżące. 

Więcej

08 luty 2015

Ochronniki słuchu 3M

3m optime II czarne 1 mW zakresie ochrony BHP pracowników zakładów stolarskich, wprowadziliśmy do sprzedaży kolejne, nowe produkty pochodzące z renomowanej i cenionej firmy 3M. Są to specjalistyczne ochronniki typu Optime dostępne w dwóch odmianach.

Więcej

12 październik 2014

Klej kontaktowy C114/5

kleiberit c114 5 1 mKlej kontaktowy o szerokim zakresie zastosowania. Wykonany na bazie polichloroprenu, bez toluenu. Charakteryzujący się wysoką wytrzymałością i dobrą odpornością termiczną.

Więcej

12 październik 2014

Klocek szlifierski do dysków–rzepów

Klocek szlifierski wykonany z bardzo lekkiego tworzywa sztucznego. Przeznaczony do pracy ze wszystkimi krążkami ściernymi (tj. dyski–rzepy) o średnicy 150 mm.

Więcej

10 październik 2014

1K-PU jednoskładnikowy lakier

rosner-1k-pur-1-mJednoskładnikowy, poliuretanowy, bezbarwny lakier wielowarstwowy (tj. przeznaczony do nanoszenia jako lakier podkładowy i nawierzchniowy). Przeznaczony do elementów stolarki wewnętrznej (np. meble, listwy przypodłogowe, drzwi, boazeria). Występuje w następujących klasach połyskowości: mat, półmat i połysk.

Więcej

07 wrzesień 2014

61X-0008 poliakrylowy lakier meblowy

waco 613 1 mZe względu na liczne zapytania został pozyskany nowy rodzaj lakieru poliakrylowego Waco przeznaczonego do wewnętrznej stolarki meblowej i drzwiowej.

Więcej

06 wrzesień 2014

Szlifierskie pasy bezkońcowe

pas bezkoncowy 1 mNowym produktem w Werk są pasy bezkońcowe przeznaczone do dwóch rodzajów szlifierek taśmowych: ręcznych (tzw. czołgi) oraz stołowych. W pierwszym przypadku posiadamy pasy producenta Klingspor, zaś w drugim firmy Indasa.

Więcej

06 wrzesień 2014

Ręczna nakładarka kleju

gupfo pfohl leimer 1 mWysokiej jakości produkt firmy Gupfo. Przeznaczony do efektywnego i optymalnego nakładania klejów ciekłych (polioctanowinylowych — PVA, poliuretanowych — PUR) przy zastosowaniu metody ręcznej.

Więcej

16 czerwiec 2014

Silber Gleit

silbergleit 1 mSpecjalistyczna i jednocześnie profesjonalna pasta grafitowa (smar) przeznaczona do maszyn używanych w obróbce drewna (np. wyrówniarka, grubościówka) we wszystkich sektorach przemysłu drzewnego.

Więcej

16 czerwiec 2014

Impra – impregnat na zewnątrz

koopmans impra 1 mNowym produktem w sprzedaży jest zewnętrzny impregnat holenderskiej firmy Koopmans o nazwie Impra. Jest to powłokotwórczy impregnat na bazie żywic alkidowych przeznaczony głównie do wykonywania ochronnych powłok na drewnianych elementach architektury ogrodowej.

Więcej

16 czerwiec 2014

Extra Clean

app extra clean 1 mWysokiej jakości profesjonalna pasta przeznaczona do mycia rąk przeznaczona dla lakierników i mechaników. Środek, który w sposób łagodny (bez szorowania lub stosowania agresywnych środków chemicznych) pozwala na usunięcie trudnozmywalnych substancji, np. jedno- i dwuskładnikowe lakiery, bazowe farby drukarskie, poliuretany, żywice, smary oraz nawet smołę.

Więcej

16 czerwiec 2014

Środek do usuwania starych powłok lakierniczych

v33 srodek 1 mZnakomitej jakości jednokomponentowy środek chemiczny przeznaczony do zmiękczania i jednocześnie usuwania starych powłok lakierniczych. Przeznaczony do: usuwania farb, lakierów, lazurów, tynków, klejów, szpachlówek. W przypadku lakierów i farb przeznaczony głownie do stosowania na lakiery jednoskładnikowe (np. nitrocelulozowe) oraz niektórych rodzajów lakierów dwuskładnikowych (np. poliakryle).

Więcej

Strona 1 z 3

Aktualności

6 czerwiec 2022

Urlop w Werk 2022

Firma „WERK” w terminie: od 23 czerwca (tj. czwartek) do 10 lipca (tj. niedziela) będzie NIECZYNNA z powodu urlopu wypoczynkowego.

Więcej

18 czerwiec 2021

Urlop w Werk

Uprzejmie informujemy, iż firma Werk w terminie od: 26 czerwca (tj. sobota) do 11 lipca (tj. niedziela) jest nieczynna z powodu urlopu wypoczynkowego. Urlop będzie trwał 2 tygodnie.

Więcej

16 czerwiec 2021

Znakomity lakier wodny na meble

Lakier M825W gamie nowych produktów sprzedażowych pojawił się lakier wodny meblowy o kodzie handlowym: M825. Jest to lakier przeznaczony zarówno do profesjonalnych zakładów stolarskich, jak i również dla amatorów pragnących zrealizować swoje pasje.

Więcej

16 luty 2021

Nowe etykiety w Werk

Nowa etykieta 1Firma Werk wprowadzona na opakowania swoich produktów nowe etykiety informacyjne. Treść zasadnicza etykiet pozostaje bez zmian: zostają zachowane kody produktów, ich opis oraz informacje dotyczące zagrożeń.

Więcej

Werk Anna i Krzysztof Motyl S.C.

ul. Walczaka 20
66-400 Gorzów Wielkopolski

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

(+48) 660 423 048, (+48) 795 511 205