Przyjmowanie zamówień lokalnych

Zamówienia oraz wszelkie pytania do firmy Werk w Gorzowie Wielkopolskim można składać dwojako:

  • telefonicznie, dzwoniąc pod numer telefonu komórkowego (+48) 795 511 205 (Krzysztof)
  • drogą elektroniczną, wysyłając e-maila pod adres poczty elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Jednocześnie informujemy, że prosimy o nie przesyłanie drogą elektroniczną żadnych zdjęć, czy też skanów, dotyczących dobrania przez naszych pracowników barw farb, bejc, impregnatów, lakierów lazurowych itp. Dobieranie barw odbywa się jedynie na miejscu, tj. w punkcie sprzedaży Werk jedynie na podstawie dostarczonego, realnego wybarwienia. Celem realizacji dobierania bejc prosimy o zabranie również próbek drewna na którym ma być wykonane wybarwienie poszukiwanej bejcy.

Dowóz zamówionych towarów jest uzależniony w głównej mierze od ilości. Transport jest realizowany na koszt Werk za pośrednictwem własnego taboru samochodowego. Nadmienimy, że przedziały pojazdów są rzetelnie zabezpieczone przed skutkami niskich temperatur (izolacja termiczna i ogrzewanie). W trosce o bezpieczeństwo i komunikację wszystkie pojazdy są dodatkowo wyposażone w rejestratory jazdy oraz system GPS.

siedziba 4Dowóz produktów odbywa się głównie na terenie na terenie województwa lubuskiego, aczkolwiek dodatkowo obsługujemy również częściowo województwo wielkopolskie (rejon Sierakowa, Międzychodu oraz Kwilcza) i zachodniopomorskie (okolice Szczecina oraz incydentalnie Karlina wraz Kołobrzegiem i Białogardem).

W związku z realizacją coraz liczniejszych zamówień pozwalamy sobie na wprowadzenie pewnego harmonogramu związanego z rozwożeniem naszych produktów.

W poniedziałki jest organizowany transport towarów w kierunku na Kostrzyn n/Odrą i na Szczecin. W zakres miejscowości leżących na trasie wchodzą m.in.: Bogdaniec, Cybinka, Cychry, Dębno, Jenin, Kostrzyn n/Odrą, Lipiany, Mieszkowice, Moryń, Myślibórz, Ośno Lubuskie, Pyrzyce, Suchlica, Sulęcin, Trzcińsko Zdrój, Witnica, Włostów.

W środę realizowany jest transport towarów w kierunku na Drezdenko i Poznań. Trasa obejmuje następujące miejscowości: Chrzypsko Wielkie, Czarnków, Drawsko, Drezdenko, Krzyż Wielkopolski, Kwilcz, Lubasz, Międzychód, Pniewy, Rosko, Sieraków, Strzelce Krajeńskie, Wronki.

W piątek organizowane jest zawsze dowożenie towarów w kierunku Zielonej Góry. Trasa przejazdu obejmuje miejscowości: Cybinka, Krosno Odrzańskie, Międzyrzecz, Nowa Sól, Pszczew, Skwierzyna, Sulechów, Świebodzin, Trzciel, Wolsztyn, Zbąszyn, Zbąszynek, Zielona Góra, Żary.

Uprzejmie prosimy klientów o zamawianie towarów według przedłożonego harmonogramu. Sugerujemy by zamówienia składać co najmniej dzień przed planowanym wyjazdem w określoną trasę. Takie podejście będzie skutkowało szybkim i precyzyjnym dotarciem zamówienia na czas i na miejsce, jak ułatwi nam wszystkim pracę.
Wyjaśniamy również, że w/w harmonogram może ulec pewnym modyfikacjom. Wpływ na to może mieć wielkość i termin dostarczenia zamówionych produktów z naszej firmy. Jednocześnie powiadamiamy, że punkt sprzedaży w Gorzowie Wielkopolskim jest czynny w następujących dniach i godzinach:

poniedziałek – piątek: 8:00–16:00
sobota: 8:00–14:00

W tych dniach wszelkie zamówienia są realizowane praktycznie od ręki. Przy czym na wykonawstwo bejc i farb czas oczekiwania wynosi ok. 1 godziny.

Aktualności

6 czerwiec 2022

Urlop w Werk 2022

Firma „WERK” w terminie: od 23 czerwca (tj. czwartek) do 10 lipca (tj. niedziela) będzie NIECZYNNA z powodu urlopu wypoczynkowego.

Więcej

18 czerwiec 2021

Urlop w Werk

Uprzejmie informujemy, iż firma Werk w terminie od: 26 czerwca (tj. sobota) do 11 lipca (tj. niedziela) jest nieczynna z powodu urlopu wypoczynkowego. Urlop będzie trwał 2 tygodnie.

Więcej

16 czerwiec 2021

Znakomity lakier wodny na meble

Lakier M825W gamie nowych produktów sprzedażowych pojawił się lakier wodny meblowy o kodzie handlowym: M825. Jest to lakier przeznaczony zarówno do profesjonalnych zakładów stolarskich, jak i również dla amatorów pragnących zrealizować swoje pasje.

Więcej

16 luty 2021

Nowe etykiety w Werk

Nowa etykieta 1Firma Werk wprowadzona na opakowania swoich produktów nowe etykiety informacyjne. Treść zasadnicza etykiet pozostaje bez zmian: zostają zachowane kody produktów, ich opis oraz informacje dotyczące zagrożeń.

Więcej

Werk Anna i Krzysztof Motyl S.C.

ul. Walczaka 20
66-400 Gorzów Wielkopolski

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

(+48) 660 423 048, (+48) 795 511 205