Przyjmowanie zamówień lokalnych

Zamówienia oraz wszelkie pytania do firmy Werk w Gorzowie Wielkopolskim można składać dwojako:

  • telefonicznie, dzwoniąc pod numer telefonu komórkowego (+48) 795 511 205 (Krzysztof)
  • drogą elektroniczną, wysyłając e-maila pod adres poczty elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Jednocześnie informujemy, że prosimy o nie przesyłanie drogą elektroniczną żadnych zdjęć, czy też skanów, dotyczących dobrania przez naszych pracowników barw farb, bejc, impregnatów, lakierów lazurowych itp. Dobieranie barw odbywa się jedynie na miejscu, tj. w punkcie sprzedaży Werk jedynie na podstawie dostarczonego, realnego wybarwienia. Celem realizacji dobierania bejc prosimy o zabranie również próbek drewna na którym ma być wykonane wybarwienie poszukiwanej bejcy.

Dowóz zamówionych towarów jest uzależniony w głównej mierze od ilości. Transport jest realizowany na koszt Werk za pośrednictwem własnego taboru samochodowego. Nadmienimy, że przedziały pojazdów są rzetelnie zabezpieczone przed skutkami niskich temperatur (izolacja termiczna i ogrzewanie). W trosce o bezpieczeństwo i komunikację wszystkie pojazdy są dodatkowo wyposażone w rejestratory jazdy oraz system GPS.

siedziba 4Dowóz produktów odbywa się głównie na terenie na terenie województwa lubuskiego, aczkolwiek dodatkowo obsługujemy również częściowo województwo wielkopolskie (rejon Sierakowa, Międzychodu oraz Kwilcza) i zachodniopomorskie (okolice Szczecina oraz incydentalnie Karlina wraz Kołobrzegiem i Białogardem).

W związku z realizacją coraz liczniejszych zamówień pozwalamy sobie na wprowadzenie pewnego harmonogramu związanego z rozwożeniem naszych produktów.

W poniedziałki jest organizowany transport towarów w kierunku na Kostrzyn n/Odrą i na Szczecin. W zakres miejscowości leżących na trasie wchodzą m.in.: Bogdaniec, Cybinka, Cychry, Dębno, Jenin, Kostrzyn n/Odrą, Lipiany, Mieszkowice, Moryń, Myślibórz, Ośno Lubuskie, Pyrzyce, Suchlica, Sulęcin, Trzcińsko Zdrój, Witnica, Włostów.

W środę realizowany jest transport towarów w kierunku na Drezdenko i Poznań. Trasa obejmuje następujące miejscowości: Chrzypsko Wielkie, Czarnków, Drawsko, Drezdenko, Krzyż Wielkopolski, Kwilcz, Lubasz, Międzychód, Pniewy, Rosko, Sieraków, Strzelce Krajeńskie, Wronki.

W piątek organizowane jest zawsze dowożenie towarów w kierunku Zielonej Góry. Trasa przejazdu obejmuje miejscowości: Cybinka, Krosno Odrzańskie, Międzyrzecz, Nowa Sól, Pszczew, Skwierzyna, Sulechów, Świebodzin, Trzciel, Wolsztyn, Zbąszyn, Zbąszynek, Zielona Góra, Żary.

Uprzejmie prosimy klientów o zamawianie towarów według przedłożonego harmonogramu. Sugerujemy by zamówienia składać co najmniej dzień przed planowanym wyjazdem w określoną trasę. Takie podejście będzie skutkowało szybkim i precyzyjnym dotarciem zamówienia na czas i na miejsce, jak ułatwi nam wszystkim pracę.
Wyjaśniamy również, że w/w harmonogram może ulec pewnym modyfikacjom. Wpływ na to może mieć wielkość i termin dostarczenia zamówionych produktów z naszej firmy. Jednocześnie powiadamiamy, że punkt sprzedaży w Gorzowie Wielkopolskim jest czynny w następujących dniach i godzinach:

poniedziałek – piątek: 8:00–16:00
sobota: 8:00–14:00

W tych dniach wszelkie zamówienia są realizowane praktycznie od ręki. Przy czym na wykonawstwo bejc i farb czas oczekiwania wynosi ok. 1 godziny.

Aktualności

9 czerwiec 2019

Lipcowy urlop w Werk

W dniach od 6 lipca do 21 lipca 2019 r. (przez 2 tygodnie) firma Werk będzie NIECZYNNA z powodu urlopu wypoczynkowego. W związku z powyższym prosimy wszystkich klientów o wcześniejsze zaopatrzenie swych stanów magazynowych.

Więcej

3 czerwiec 2019

Innowacyjna żywica epoksydowa w Gorzowie

Żywica epoksydowaSystem WWA/WWB4, to produkt francuskiej firmy Resoltech, na który składa się specjalistyczna żywica epoksydowa (WWA) wraz utwardzaczem WWB4.

Więcej

23 kwiecień 2019

Środek do mycia pistoletów lakierniczych

Środek do mycia pistoletów lakierniczychŚrodek umożliwiający łatwe usunięcie resztek lakieru z pistoletów lakierniczych. Doskonale usuwa nawet stare, zaschnięte warstwy lakieru.

Więcej

23 kwiecień 2019

Kuprafung-No – znakomity impregnat techniczny

Impregnat technicznyWodorozcieńczalny koncentrat służący do zabezpieczania drewna przed grzybami oraz owadami. Preparat nie zawiera metali ciężkich, nie powoduje korozji stali i charakteryzuje się wysoką zdolnością do penetracji w głąb drewna.

Więcej

Werk Anna i Krzysztof Motyl S.C.

ul. Walczaka 20
66-400 Gorzów Wielkopolski

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

(+48) 660 423 048, (+48) 795 511 205