Pakowanie paczek

Pakowanie paczekZamówione produkty są wysyłane na ogół w kartonowych opakowaniach do maksymalnej wagi brutto wynoszącej 30 kg, gdzie wszystkie elementy zamówienia są właściwie zabezpieczone przed przypadkowym rozlaniem, tudzież uszkodzeniem. Z tego też powodu wszystkie towary są szczelnie zamknięte oraz owinięte folią. Dodatkową formą zabezpieczenia jest wyłożenie wnętrza kartonu grubą folią oraz owinięcie całości opakowania kilkoma warstwami czarnej folii strecz oraz taśmą samoprzylepną. Do zewnętrznej płaszczyzny paczki zawsze jest naklejana koperta zawierająca fakturę VAT.

Pakowanie paczekPaczki są przygotowywane pod nadzorem i są wykonywane w sposób właściwy i rzetelny, mając na względzie zabezpieczenie ich zawartości przed przypadkowym uszkodzeniem i rozszczelnieniem. Dotyczy to nawet przypadków upadku paczki z pewnej wysokości (max. do 1 metra). Wyjaśniamy, że w przypadku wysyłek towarów w okresie zimowym firma Werk dokłada wszelkich starań, aby paczka była właściwie zabezpieczona przed skutkami niskich temperatur.

Wszelkie uszkodzenia zawartości paczek nie zgłoszone przy kurierze i nie spisane na właściwym formularzu protokołu, nie będą rozpatrywane przez firmę Werk.

Aktualności

29 czerwiec 2020

Urlop w Werk

Uprzejmie informujemy, że w dniach: od 06 lipca (poniedziałek) do 19 lipca (niedziela), przez okres 2 tygodni, firma Werk jest NIECZYNNA z powodu urlopu wypoczynkowego.

Więcej

19 marzec 2020

Zmiana zasad pracy

Uwaga

Firma Werk na skutek zagrożenia epidemiologicznego w całym kraju wprowadza nowe zasady.

Więcej

18 marzec 2020

Specjalny zestaw do nanoszenia produktów Osmo

Osmo 143Umieszczony w kartonowym opakowaniu praktyczny zestaw do ręcznego wykończenia powierzchni drewnianych za pomocą produktów marki Osmo.

Więcej

19 luty 2020

Plastikowe opakowania zwrotne w Werk

Aceton opakowanieMając na względzie ochronę środowiska naturalnego poprzez minimalizację opakowań plastikowych informujemy, że od początku 2020 roku firma Werk wprowadza bezpłatny odbiór plastikowych zbiorników pochodzących z rozcieńczalników i rozpuszczalników, tj. nitro, poliuretanowych, acetonu, acetonu technicznego oraz i innych znajdujących się w naszej sprzedaży.

Więcej

Werk Anna i Krzysztof Motyl S.C.

ul. Walczaka 20
66-400 Gorzów Wielkopolski

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

(+48) 660 423 048, (+48) 795 511 205