Pakowanie paczek

Pakowanie paczekZamówione produkty są wysyłane na ogół w kartonowych opakowaniach do maksymalnej wagi brutto wynoszącej 30 kg, gdzie wszystkie elementy zamówienia są właściwie zabezpieczone przed przypadkowym rozlaniem, tudzież uszkodzeniem. Z tego też powodu wszystkie towary są szczelnie zamknięte oraz owinięte folią. Dodatkową formą zabezpieczenia jest wyłożenie wnętrza kartonu grubą folią oraz owinięcie całości opakowania kilkoma warstwami czarnej folii strecz oraz taśmą samoprzylepną. Do zewnętrznej płaszczyzny paczki zawsze jest naklejana koperta zawierająca fakturę VAT.

Pakowanie paczekPaczki są przygotowywane pod nadzorem i są wykonywane w sposób właściwy i rzetelny, mając na względzie zabezpieczenie ich zawartości przed przypadkowym uszkodzeniem i rozszczelnieniem. Dotyczy to nawet przypadków upadku paczki z pewnej wysokości (max. do 1 metra). Wyjaśniamy, że w przypadku wysyłek towarów w okresie zimowym firma Werk dokłada wszelkich starań, aby paczka była właściwie zabezpieczona przed skutkami niskich temperatur.

Wszelkie uszkodzenia zawartości paczek nie zgłoszone przy kurierze i nie spisane na właściwym formularzu protokołu, nie będą rozpatrywane przez firmę Werk.

Aktualności

11 luty 2020

Klej montażowy 305.0 w nowym opakowaniu

Klej Kleiberit 305.0Kolejną nowością w hurtowni Werk jest klej firmy Kleiberit o symbolu 305.0. Jest to klej montażowy, tzw. biały o klasie D2.

Więcej

10 luty 2020

Nowy, elastyczny podkład na MDF

BP531 biały, elastyczny podkład poliuretanowyW przypadku stosowania MDF-u gorszej jakości można napotkać szereg problemów objawiających się w m.in. w pękaniu powłok lakierniczych. Celem minimalizacji tych niepożądanych efektów firma Werk prezentuje kolejny produkt z wiodącej marki Genc, który od kilku miesięcy, po przeprowadzeniu serii niezbędnych testów lakierniczych został wprowadzony do sprzedaży krajowej.

Więcej

9 czerwiec 2019

Lipcowy urlop w Werk

W dniach od 6 lipca do 21 lipca 2019 r. (przez 2 tygodnie) firma Werk będzie NIECZYNNA z powodu urlopu wypoczynkowego. W związku z powyższym prosimy wszystkich klientów o wcześniejsze zaopatrzenie swych stanów magazynowych.

Więcej

3 czerwiec 2019

Innowacyjna żywica epoksydowa w Gorzowie

Żywica epoksydowaSystem WWA/WWB4, to produkt francuskiej firmy Resoltech, na który składa się specjalistyczna żywica epoksydowa (WWA) wraz utwardzaczem WWB4.

Więcej

Werk Anna i Krzysztof Motyl S.C.

ul. Walczaka 20
66-400 Gorzów Wielkopolski

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

(+48) 660 423 048, (+48) 795 511 205