Pakowanie paczek

Pakowanie paczekZamówione produkty są wysyłane na ogół w kartonowych opakowaniach do maksymalnej wagi brutto wynoszącej 30 kg, gdzie wszystkie elementy zamówienia są właściwie zabezpieczone przed przypadkowym rozlaniem, tudzież uszkodzeniem. Z tego też powodu wszystkie towary są szczelnie zamknięte oraz owinięte folią. Dodatkową formą zabezpieczenia jest wyłożenie wnętrza kartonu grubą folią oraz owinięcie całości opakowania kilkoma warstwami czarnej folii strecz oraz taśmą samoprzylepną. Do zewnętrznej płaszczyzny paczki zawsze jest naklejana koperta zawierająca fakturę VAT.

Pakowanie paczekPaczki są przygotowywane pod nadzorem i są wykonywane w sposób właściwy i rzetelny, mając na względzie zabezpieczenie ich zawartości przed przypadkowym uszkodzeniem i rozszczelnieniem. Dotyczy to nawet przypadków upadku paczki z pewnej wysokości (max. do 1 metra). Wyjaśniamy, że w przypadku wysyłek towarów w okresie zimowym firma Werk dokłada wszelkich starań, aby paczka była właściwie zabezpieczona przed skutkami niskich temperatur.

Wszelkie uszkodzenia zawartości paczek nie zgłoszone przy kurierze i nie spisane na właściwym formularzu protokołu, nie będą rozpatrywane przez firmę Werk.

Aktualności

6 czerwiec 2022

Urlop w Werk 2022

Firma „WERK” w terminie: od 23 czerwca (tj. czwartek) do 10 lipca (tj. niedziela) będzie NIECZYNNA z powodu urlopu wypoczynkowego.

Więcej

18 czerwiec 2021

Urlop w Werk

Uprzejmie informujemy, iż firma Werk w terminie od: 26 czerwca (tj. sobota) do 11 lipca (tj. niedziela) jest nieczynna z powodu urlopu wypoczynkowego. Urlop będzie trwał 2 tygodnie.

Więcej

16 czerwiec 2021

Znakomity lakier wodny na meble

Lakier M825W gamie nowych produktów sprzedażowych pojawił się lakier wodny meblowy o kodzie handlowym: M825. Jest to lakier przeznaczony zarówno do profesjonalnych zakładów stolarskich, jak i również dla amatorów pragnących zrealizować swoje pasje.

Więcej

16 luty 2021

Nowe etykiety w Werk

Nowa etykieta 1Firma Werk wprowadzona na opakowania swoich produktów nowe etykiety informacyjne. Treść zasadnicza etykiet pozostaje bez zmian: zostają zachowane kody produktów, ich opis oraz informacje dotyczące zagrożeń.

Więcej

Werk Anna i Krzysztof Motyl S.C.

ul. Walczaka 20
66-400 Gorzów Wielkopolski

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

(+48) 660 423 048, (+48) 795 511 205