Sprzedaż wysyłkowa

Hurtownia Werk w Gorzowie Wielkopolskim zajmuje się również wysyłkową sprzedażą wszystkich produktów znajdujących się w ofercie. Na obecną chwilę wysyłanie towarów odbywa się jedynie na terenie Polski.

Informacje dotyczące produktów (zastosowania, nakładania, wad i zalet) udzielane są telefonicznie pod numerem: (+48) 795 511 205 (Krzysztof) lub też drogą elektroniczną.

Obowiązuje składane zamówień drogą elektroniczną na adres naszej poczty firmowej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Ta forma składania zamówień skutecznie zapobiega wszelkim ewentualnym nieporozumieniom głównie wynikających z różnej jakości połączeń telefonicznych.

Na zamówieniu winny się znaleźć się takie informacje jak: pełne dane klienta (nazwa firmy, adres, NIP, telefon kontaktowy) oraz nazwa (symbol) i ilość zamówionych produktów. Proszę zwracać szczególną uwagę na podanie właściwych danych celem uniknięcia w przyszłości konieczności wysyłania not korygujących.

Wysyłanie towarów odbywa się jedynie za wcześniejszą akceptacją zamówienia na podstawie wcześniej przesłanego z Werk dokumentu ZAMÓWIENIA, bądź też FAKTURY PRO FORMA.

Faktura, oprócz cen za zamówione produkty, zawierać będzie opłatę za przesyłkę pocztą kurierską. Na owym dokumencie podany jest również numer konta bankowego (lewy, górny narożnik dokumentu) firmy Werk, na które należy uiścić stosowną opłatę.

Nr konta bankowego Werk: 18 1020 1967 0000 8102 0103 1103

Na bazie przesłanego potwierdzenia przelewu bankowego zamówienie jest realizowane w tym samym dniu, względnie w dniu następnym. Wysyłanie paczek odbywa się do godz. 10.00 każdego dnia (tj. poniedziałek – piątek).

Zamówione przez Państwa produkty wysyłamy na ogół za pośrednictwem poczty kurierskiej UPS lub też Siódemka. Na ogół dostawa towaru odbywa się na następny dzień, aczkolwiek Werk nie bierze odpowiedzialności za poślizgi czasowe spowodowane działalnością firm kurierskich.

kurier ups 1kurier siodemka 1

Firma Werk na podany adres poczty elektronicznej klienta przesyła potwierdzenie wysłania towaru wraz podanym numerem przesyłki celem jej ewentualnego monitorowania. Możliwe jest również przesłanie elektronicznej wersji faktury VAT.

Opłaty za przesyłki kurierskie są zróżnicowane i są uzależnione w głównej mierze od częstotliwości oraz wielkości składanych zamówień. Na ogół cena za przesyłkę, której waga brutto nie przekracza 30 kg, wynosi 25 zł brutto (przy przedpłacie) lub 30 zł brutto (przy pobraniu).

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów informujemy, że klient może samodzielnie (na swój koszt) zamówić własnego spedytora, z którym ma podpisaną umowę. Ze strony firmy Werk następuje jedynie właściwe przygotowanie przesyłki (bez żadnych dodatkowych opłat) oraz jej wydanie przybyłemu kurierowi. Jednakże w tym przypadku jedyną, akceptowalną formą płatności jest przedpłata i przesłanie stosownego bankowego potwierdzenia przelewu na firmowy adres poczty elektronicznej, tj. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., które będzie podstawą do realizacji zamówienia.

Aktualności

29 czerwiec 2020

Urlop w Werk

Uprzejmie informujemy, że w dniach: od 06 lipca (poniedziałek) do 19 lipca (niedziela), przez okres 2 tygodni, firma Werk jest NIECZYNNA z powodu urlopu wypoczynkowego.

Więcej

19 marzec 2020

Zmiana zasad pracy

Uwaga

Firma Werk na skutek zagrożenia epidemiologicznego w całym kraju wprowadza nowe zasady.

Więcej

18 marzec 2020

Specjalny zestaw do nanoszenia produktów Osmo

Osmo 143Umieszczony w kartonowym opakowaniu praktyczny zestaw do ręcznego wykończenia powierzchni drewnianych za pomocą produktów marki Osmo.

Więcej

19 luty 2020

Plastikowe opakowania zwrotne w Werk

Aceton opakowanieMając na względzie ochronę środowiska naturalnego poprzez minimalizację opakowań plastikowych informujemy, że od początku 2020 roku firma Werk wprowadza bezpłatny odbiór plastikowych zbiorników pochodzących z rozcieńczalników i rozpuszczalników, tj. nitro, poliuretanowych, acetonu, acetonu technicznego oraz i innych znajdujących się w naszej sprzedaży.

Więcej

Werk Anna i Krzysztof Motyl S.C.

ul. Walczaka 20
66-400 Gorzów Wielkopolski

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

(+48) 660 423 048, (+48) 795 511 205