Zamówienia

Zamówienia oraz wszelkie pytania do firmy Werk w Gorzowie Wielkopolskim można składać dwojako:

  • telefonicznie, dzwoniąc pod numer telefonu komórkowego (+48) 795 511 205 (Krzysztof)
  • drogą elektroniczną, wysyłając e-maila pod adres poczty elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Jednocześnie informujemy, że prosimy o nieprzesyłanie drogą elektroniczną żadnych zdjęć, czy też skanów, dotyczących dobrania przez naszych pracowników barw farb, impregnatów, lakierów lazurowych itp. Dobieranie barw odbywa się jedynie na miejscu, tj. w punkcie sprzedaży Werk na podstawie dostarczonego, realnego wybarwienia. Celem realizacji dobierania bejc prosimy o zabranie również próbek drewna na którym ma być wykonane wybarwienie poszukiwanej bejcy.

Dowóz zamówionych towarów jest uzależniony w głównej mierze od ilości. W związku z realizacją coraz liczniejszych zamówień pozwalamy sobie na wprowadzenie pewnego harmonogramu związanego z rozwożeniem naszych produktów.

W poniedziałki od godz. 11.00 jest organizowany transport towarów w kierunku na Kostrzyn n/Odrą. W zakres miejscowości leżących na trasie wchodzą: Jenin, Bogdaniec, Włostów, Witnica, Sulęcin, Ośno Lubuskie, Kostrzyn n/Odrą, Cychry, Suchlica i Dębno.

W środę realizowany jest transport towarów w kierunku na Drezdenko. Trasa obejmuje następujące miejscowości: Strzelce Krajeńskie, Dobiegniew, Drezdenko, Krzyż Wielkopolski.

W piątek organizowane jest zawsze dowożenie towarów w kierunku Zielonej Góry. Trasa przejazdu obejmuje: Pszczew, Trzciel, Wolsztyn, Sulechów, Zielona Góra, Nowa Sól, Świebodzin, Międzyrzecz, Skwierzyna.

Uprzejmie prosimy klientów o zamawianie towarów według przedłożonego harmonogramu. Prosimy by zamówienia składać co najmniej dzień przed planowanym wyjazdem w określoną trasę.

Wyjaśniamy również, że w/w harmomogram może ulec pewnym modyfikacjom. Wpływ na to może mieć wielkość i termin dostarczenia zamówionych produktów z naszej firmy. Jednocześnie powiadamiamy, że punkt sprzedaży w Gorzowie Wielkopolskim jest czynny w następujących dniach i godzinach:

  • poniedziałek – piątek: 8:00 – 16:00
  • sobota: 8:00 – 14:00

W tych dniach wszelkie zamówienia są relizowane praktycznie od ręki. Przy czym na wykonawstwo bejc i farb czas oczekiwania wynosi minimum 1 godzinę.

Wysyłanie zamówień

Hurtownia Werk w Gorzowie Wielkopolskim zajmuje się wysyłkową sprzedaż wszystkich produktów znajdujących się w naszej ofercie. Na obecną chwilę wysyłanie towarów odbywa się jedynie na terenie Polski.

W przypadku zamówień obwiązuje składane zamówień drogą elektroniczną. Na zamówieniu winny się znaleźć się takie informacje jak: pełne dane klienta (nazwa firmy, adres, NIP, telefon kontaktowy) oraz nazwa i ilość zamówionych produktów.

Wysyłanie towarów odbywa się jedynie za wcześniejszym dokonaniem opłaty na podstawie wcześniej przesłanego przez nas faktury pro forma. Faktura oprócz cen za zamówione produkty zawierać będzie opłatę za przesyłkę pocztą kurierską. Na owym dokumencie również podany jest numer konta bankowego, na które należy uiścić stosowną opłatę. Na bazie przesłanego potwierdzenia przelewu bankowego zamówienie jest realizowane w tym samym dniu. Uwaga! Nie wysyłamy towarów za pobraniem.

kurier ups 1Zamówione przez Państwa produkty wysyłamy na ogół za pośrednictwem poczty kurierskiej UPS. Na ogół odbiór towaru odbywa się na następny dzień, aczkolwiek Werk nie bierze odpowiedzialności za poślizgi czasowe spowodowane działalnością firmy UPS.

Opłaty za przesyłki kurierskie są zróżnicowane i są uzależnione w głównej mierze od częstotliwości oraz wielkości składanych zamówień. Na ogół cena za przesyłkę wynosi ok. 25 zł netto.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientom informujemy, że klient może samodzielnie (na swój koszt) zamówić własnego spedytora, z którym ma podpisaną umowę.

Aktualności

6 czerwiec 2022

Urlop w Werk 2022

Firma „WERK” w terminie: od 23 czerwca (tj. czwartek) do 10 lipca (tj. niedziela) będzie NIECZYNNA z powodu urlopu wypoczynkowego.

Więcej

18 czerwiec 2021

Urlop w Werk

Uprzejmie informujemy, iż firma Werk w terminie od: 26 czerwca (tj. sobota) do 11 lipca (tj. niedziela) jest nieczynna z powodu urlopu wypoczynkowego. Urlop będzie trwał 2 tygodnie.

Więcej

16 czerwiec 2021

Znakomity lakier wodny na meble

Lakier M825W gamie nowych produktów sprzedażowych pojawił się lakier wodny meblowy o kodzie handlowym: M825. Jest to lakier przeznaczony zarówno do profesjonalnych zakładów stolarskich, jak i również dla amatorów pragnących zrealizować swoje pasje.

Więcej

16 luty 2021

Nowe etykiety w Werk

Nowa etykieta 1Firma Werk wprowadzona na opakowania swoich produktów nowe etykiety informacyjne. Treść zasadnicza etykiet pozostaje bez zmian: zostają zachowane kody produktów, ich opis oraz informacje dotyczące zagrożeń.

Więcej

Werk Anna i Krzysztof Motyl S.C.

ul. Walczaka 20
66-400 Gorzów Wielkopolski

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

(+48) 660 423 048, (+48) 795 511 205