Aktualności

19 marzec 2020

Zmiana zasad pracy

Uwaga

Firma Werk na skutek zagrożenia epidemiologicznego w całym kraju wprowadza nowe zasady.

Uwaga

Na urlop wypoczynkowy została odesłana cześć pracowników, a część pracowników zajmuje się sprawami służbowymi przebywając w miejscu zamieszkania, np. odbieranie zamówień telefonicznych, czy też udzielanie informacji. Działania te mają na celu zmniejszenia ryzyka infekcji.

Na terenie firmy pozostało jedynie niezbędne minimum pracowników potrzebnych do funkcjonowania hurtowni. W hurtowni codziennie, wielokrotnie, praktycznie po wizycie każdego klienta w biurze obsługi klienta, są podejmowane działania rzecz odkażania wszelkich powierzchni dotykowych (np. klamek, drzwi, stołów, biurek). Przez cały czas pracy są włączone wentylatory mające na celu zapewnienie ciągłej wymiany powietrza. Wyjaśniamy, że pracownicy zostali przeszkoleni w zakresie ograniczonego do minimum kontaktu z klientami i zaopatrzeni we właściwe płyny odkażające.

Informujemy, że hurtownia Werk nie przerywa pracy. Realizacja niektórych zamówień może ulec czasowemu wydłużeniu z powodu minimalnej obsady (np. wysyłka zamówień paletowych i paczkowych). Jest zachowana ciągłość w dostawach, a magazyn jest właściwie zaopatrzony. Werk nadal realizuje dostawy zamówionych towarów własnymi pojazdami transportowymi do swych kontrahentów.

Na uwagę jednak należy zauważyć, iż w przypadku zwiększenia zagrożenia w kraju i wprowadzeniu ustawowych przepisów, hurtownia Werk bezwzględnie się nim podporządkuje. Należy się liczyć z koniecznością zamknięcia zakładów produkcyjnych.

Sugerujemy zatem wprowadzenie u naszych klientów właściwych zasad antyepidemiologicznych celem chronienia nie tylko samych siebie, ale również pracowników i całego otoczenia.

Zwracamy się również o zaplanowanie swych stanów magazynowych celem realizacji planowanych zobowiązań kontraktowych.

Aktualności

29 czerwiec 2020

Urlop w Werk

Uprzejmie informujemy, że w dniach: od 06 lipca (poniedziałek) do 19 lipca (niedziela), przez okres 2 tygodni, firma Werk jest NIECZYNNA z powodu urlopu wypoczynkowego.

Więcej

19 marzec 2020

Zmiana zasad pracy

Uwaga

Firma Werk na skutek zagrożenia epidemiologicznego w całym kraju wprowadza nowe zasady.

Więcej

18 marzec 2020

Specjalny zestaw do nanoszenia produktów Osmo

Osmo 143Umieszczony w kartonowym opakowaniu praktyczny zestaw do ręcznego wykończenia powierzchni drewnianych za pomocą produktów marki Osmo.

Więcej

19 luty 2020

Plastikowe opakowania zwrotne w Werk

Aceton opakowanieMając na względzie ochronę środowiska naturalnego poprzez minimalizację opakowań plastikowych informujemy, że od początku 2020 roku firma Werk wprowadza bezpłatny odbiór plastikowych zbiorników pochodzących z rozcieńczalników i rozpuszczalników, tj. nitro, poliuretanowych, acetonu, acetonu technicznego oraz i innych znajdujących się w naszej sprzedaży.

Więcej

Werk Anna i Krzysztof Motyl S.C.

ul. Walczaka 20
66-400 Gorzów Wielkopolski

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

(+48) 660 423 048, (+48) 795 511 205