Aktualności

19 marzec 2020

Zmiana zasad pracy

Uwaga

Firma Werk na skutek zagrożenia epidemiologicznego w całym kraju wprowadza nowe zasady.

Uwaga

Na urlop wypoczynkowy została odesłana cześć pracowników, a część pracowników zajmuje się sprawami służbowymi przebywając w miejscu zamieszkania, np. odbieranie zamówień telefonicznych, czy też udzielanie informacji. Działania te mają na celu zmniejszenia ryzyka infekcji.

Na terenie firmy pozostało jedynie niezbędne minimum pracowników potrzebnych do funkcjonowania hurtowni. W hurtowni codziennie, wielokrotnie, praktycznie po wizycie każdego klienta w biurze obsługi klienta, są podejmowane działania rzecz odkażania wszelkich powierzchni dotykowych (np. klamek, drzwi, stołów, biurek). Przez cały czas pracy są włączone wentylatory mające na celu zapewnienie ciągłej wymiany powietrza. Wyjaśniamy, że pracownicy zostali przeszkoleni w zakresie ograniczonego do minimum kontaktu z klientami i zaopatrzeni we właściwe płyny odkażające.

Informujemy, że hurtownia Werk nie przerywa pracy. Realizacja niektórych zamówień może ulec czasowemu wydłużeniu z powodu minimalnej obsady (np. wysyłka zamówień paletowych i paczkowych). Jest zachowana ciągłość w dostawach, a magazyn jest właściwie zaopatrzony. Werk nadal realizuje dostawy zamówionych towarów własnymi pojazdami transportowymi do swych kontrahentów.

Na uwagę jednak należy zauważyć, iż w przypadku zwiększenia zagrożenia w kraju i wprowadzeniu ustawowych przepisów, hurtownia Werk bezwzględnie się nim podporządkuje. Należy się liczyć z koniecznością zamknięcia zakładów produkcyjnych.

Sugerujemy zatem wprowadzenie u naszych klientów właściwych zasad antyepidemiologicznych celem chronienia nie tylko samych siebie, ale również pracowników i całego otoczenia.

Zwracamy się również o zaplanowanie swych stanów magazynowych celem realizacji planowanych zobowiązań kontraktowych.

Aktualności

16 luty 2021

Nowe etykiety w Werk

Nowa etykieta 1Firma Werk wprowadzona na opakowania swoich produktów nowe etykiety informacyjne. Treść zasadnicza etykiet pozostaje bez zmian: zostają zachowane kody produktów, ich opis oraz informacje dotyczące zagrożeń.

Więcej

16 luty 2021

Nowy podkład poliuretanowy 877FB401V

877FB401V biały podkład poliuretanowyNowym produktem lakierniczym stosowanym coraz szerzej w meblarstwie jest biały podkład poliuretanowy o symbolu 877FB401V.

Więcej

11 luty 2021

Pistolet do nakładania 2-składnikowego kleju

Kleiberit pistolet do klejówPistolet, określany również jako wyciskacz lub pistolet dozujący jest w całości wykonany z tworzywa sztucznego (poliamid PA) w kolorze czarnym. Jest przeznaczony do 2-składnikowych klejów, gdzie jeden kartusz ma pojemność 105 ml.

Więcej

29 czerwiec 2020

Urlop w Werk

Uprzejmie informujemy, że w dniach: od 06 lipca (poniedziałek) do 19 lipca (niedziela), przez okres 2 tygodni, firma Werk jest NIECZYNNA z powodu urlopu wypoczynkowego.

Więcej

Werk Anna i Krzysztof Motyl S.C.

ul. Walczaka 20
66-400 Gorzów Wielkopolski

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

(+48) 660 423 048, (+48) 795 511 205