Aktualności

19 luty 2020

Plastikowe opakowania zwrotne w Werk

Aceton opakowanieMając na względzie ochronę środowiska naturalnego poprzez minimalizację opakowań plastikowych informujemy, że od początku 2020 roku firma Werk wprowadza bezpłatny odbiór plastikowych zbiorników pochodzących z rozcieńczalników i rozpuszczalników, tj. nitro, poliuretanowych, acetonu, acetonu technicznego oraz i innych znajdujących się w naszej sprzedaży.

Aceton opakowanieOpakowania oddawane do punktu sprzedaży Werk w Gorzowie Wielkopolskim, względnie u kierowcy dostarczającego towar, powinny być czyste i niezawierające żadnych substancji oraz zanieczyszczeń. Podkreślamy, że można oddawać opakowania wszystkich producentów znajdujących się na rynku krajowym. Odbieramy butelki i kanistry o pojemności: 0,5, 1, 2, 5, 10, 20 i 30 litrów.

Wyjaśniamy, że nie są przyjmowane żadne opakowania po utwardzaczach, lakierach, farbach, bejcach i innych substancjach. Nie są przyjmowane również opakowania metalowe.

Celem nadrzędnym jest ponowne wykorzystanie owych opakowań i wtórne ich wprowadzenie na rynek.

Wyjaśniamy, iż każde opakowanie zwrotne pochodzące z naszej hurtowni zostanie zaopatrzone w odpowiednią informację umieszczoną na etykiecie informacyjnej.

Działania firmy Werk są prowadzone dobrowolnie i w trosce o środowisko naturalne. Przypuszczalnie jesteśmy pierwszą w Polsce hurtownią lakierów i farb, która podjęła tego typu działania. Przedmiotowe działania są prowadzone przez naszą firmę od kilku lat w odniesieniu do dużych partnerów handlowych i cieszą się dużym ich uznaniem. Obecnie są one ukierunkowane również do mniejszych zakładów, jak i do klientów indywidualnych oraz detalicznych.

Informujemy, że w przyszłości do obrotu naszej firmy zamierzane jest wprowadzenie w miejsce opakowań plastikowych odpowiednich opakowań metalowych.

 

Aktualności

16 luty 2021

Nowe etykiety w Werk

Nowa etykieta 1Firma Werk wprowadzona na opakowania swoich produktów nowe etykiety informacyjne. Treść zasadnicza etykiet pozostaje bez zmian: zostają zachowane kody produktów, ich opis oraz informacje dotyczące zagrożeń.

Więcej

16 luty 2021

Nowy podkład poliuretanowy 877FB401V

877FB401V biały podkład poliuretanowyNowym produktem lakierniczym stosowanym coraz szerzej w meblarstwie jest biały podkład poliuretanowy o symbolu 877FB401V.

Więcej

11 luty 2021

Pistolet do nakładania 2-składnikowego kleju

Kleiberit pistolet do klejówPistolet, określany również jako wyciskacz lub pistolet dozujący jest w całości wykonany z tworzywa sztucznego (poliamid PA) w kolorze czarnym. Jest przeznaczony do 2-składnikowych klejów, gdzie jeden kartusz ma pojemność 105 ml.

Więcej

29 czerwiec 2020

Urlop w Werk

Uprzejmie informujemy, że w dniach: od 06 lipca (poniedziałek) do 19 lipca (niedziela), przez okres 2 tygodni, firma Werk jest NIECZYNNA z powodu urlopu wypoczynkowego.

Więcej

Werk Anna i Krzysztof Motyl S.C.

ul. Walczaka 20
66-400 Gorzów Wielkopolski

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

(+48) 660 423 048, (+48) 795 511 205