Promocje

Promocja na spoiwo do parkietu

Spoiwo do parkietuDo końca I kwartału br., wprowadza się cenę promocyjną na specjalistyczne spoiwo znajdujące duże zastosowanie w pracach parkieciarskich polegających na przygotowaniu podłoża do lakierowania, zarówno przy odnawianiu, jak i kładzeniu nowych parkietów znajdujących się wewnątrz pomieszczeń.

Spoiwo do parkietuCena promocyjna spoiwa wynosi obecnie: 238 zł brutto za pojemnik o zawartości 10 litrów. W przypadku zamówień pochodzących spoza rynku lokalnego cena przesyłki spedycją kurierską (DPD) wynosi 25,01 zł brutto.

Spoiwo jest produktem jednokomponentowym przeznaczonym do uzupełniania wszelkich ubytków znajdujących się w parkiecie. Swe zastosowanie znajduje w szczególności w po przeszlifowaniu desek parkietowych, kiedy to koniecznością staje się uzupełnienie szczelin i pęknięć między deskami. Produkt ten jest przeznaczony do mieszania z pyłem drzewnym, najlepiej uzyskanym w trakcie szlifowania celem zachowania jednolitej barwy podłogi.

Proporcje pyłu drzewnego dodawanego do spoiwo dobiera się indywidualnie, według potrzeb i temperatury. Spoiwo ma postać bezbarwnej cieczy o niewielkim stopniu zażółcenia.

Dokładnie wymieszane z pyłem drzewnym spoiwo nakłada się pacą we wszystkie szczeliny znajdujące się w podłodze. Po ok. 1 godzinie wyschnięte spoiwo można szlifować i lakierować.

Szczegóły:
Produkty → Inne towary → FR499 spoiwo do parkietu

 

 

Aktualności

6 czerwiec 2022

Urlop w Werk 2022

Firma „WERK” w terminie: od 23 czerwca (tj. czwartek) do 10 lipca (tj. niedziela) będzie NIECZYNNA z powodu urlopu wypoczynkowego.

Więcej

18 czerwiec 2021

Urlop w Werk

Uprzejmie informujemy, iż firma Werk w terminie od: 26 czerwca (tj. sobota) do 11 lipca (tj. niedziela) jest nieczynna z powodu urlopu wypoczynkowego. Urlop będzie trwał 2 tygodnie.

Więcej

16 czerwiec 2021

Znakomity lakier wodny na meble

Lakier M825W gamie nowych produktów sprzedażowych pojawił się lakier wodny meblowy o kodzie handlowym: M825. Jest to lakier przeznaczony zarówno do profesjonalnych zakładów stolarskich, jak i również dla amatorów pragnących zrealizować swoje pasje.

Więcej

16 luty 2021

Nowe etykiety w Werk

Nowa etykieta 1Firma Werk wprowadzona na opakowania swoich produktów nowe etykiety informacyjne. Treść zasadnicza etykiet pozostaje bez zmian: zostają zachowane kody produktów, ich opis oraz informacje dotyczące zagrożeń.

Więcej

Werk Anna i Krzysztof Motyl S.C.

ul. Walczaka 20
66-400 Gorzów Wielkopolski

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

(+48) 660 423 048, (+48) 795 511 205