Promocje

Promocja na spoiwo do parkietu

Spoiwo do parkietuDo końca I kwartału br., wprowadza się cenę promocyjną na specjalistyczne spoiwo znajdujące duże zastosowanie w pracach parkieciarskich polegających na przygotowaniu podłoża do lakierowania, zarówno przy odnawianiu, jak i kładzeniu nowych parkietów znajdujących się wewnątrz pomieszczeń.

Spoiwo do parkietuCena promocyjna spoiwa wynosi obecnie: 238 zł brutto za pojemnik o zawartości 10 litrów. W przypadku zamówień pochodzących spoza rynku lokalnego cena przesyłki spedycją kurierską (DPD) wynosi 25,01 zł brutto.

Spoiwo jest produktem jednokomponentowym przeznaczonym do uzupełniania wszelkich ubytków znajdujących się w parkiecie. Swe zastosowanie znajduje w szczególności w po przeszlifowaniu desek parkietowych, kiedy to koniecznością staje się uzupełnienie szczelin i pęknięć między deskami. Produkt ten jest przeznaczony do mieszania z pyłem drzewnym, najlepiej uzyskanym w trakcie szlifowania celem zachowania jednolitej barwy podłogi.

Proporcje pyłu drzewnego dodawanego do spoiwo dobiera się indywidualnie, według potrzeb i temperatury. Spoiwo ma postać bezbarwnej cieczy o niewielkim stopniu zażółcenia.

Dokładnie wymieszane z pyłem drzewnym spoiwo nakłada się pacą we wszystkie szczeliny znajdujące się w podłodze. Po ok. 1 godzinie wyschnięte spoiwo można szlifować i lakierować.

Szczegóły:
Produkty → Inne towary → FR499 spoiwo do parkietu

 

 

Aktualności

9 czerwiec 2019

Lipcowy urlop w Werk

W dniach od 6 lipca do 21 lipca 2019 r. (przez 2 tygodnie) firma Werk będzie NIECZYNNA z powodu urlopu wypoczynkowego. W związku z powyższym prosimy wszystkich klientów o wcześniejsze zaopatrzenie swych stanów magazynowych.

Więcej

3 czerwiec 2019

Innowacyjna żywica epoksydowa w Gorzowie

Żywica epoksydowaSystem WWA/WWB4, to produkt francuskiej firmy Resoltech, na który składa się specjalistyczna żywica epoksydowa (WWA) wraz utwardzaczem WWB4.

Więcej

23 kwiecień 2019

Środek do mycia pistoletów lakierniczych

Środek do mycia pistoletów lakierniczychŚrodek umożliwiający łatwe usunięcie resztek lakieru z pistoletów lakierniczych. Doskonale usuwa nawet stare, zaschnięte warstwy lakieru.

Więcej

23 kwiecień 2019

Kuprafung-No – znakomity impregnat techniczny

Impregnat technicznyWodorozcieńczalny koncentrat służący do zabezpieczania drewna przed grzybami oraz owadami. Preparat nie zawiera metali ciężkich, nie powoduje korozji stali i charakteryzuje się wysoką zdolnością do penetracji w głąb drewna.

Więcej

Werk Anna i Krzysztof Motyl S.C.

ul. Walczaka 20
66-400 Gorzów Wielkopolski

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

(+48) 660 423 048, (+48) 795 511 205