Promocje

Promocja na spoiwo do parkietu

Spoiwo do parkietuDo końca I kwartału br., wprowadza się cenę promocyjną na specjalistyczne spoiwo znajdujące duże zastosowanie w pracach parkieciarskich polegających na przygotowaniu podłoża do lakierowania, zarówno przy odnawianiu, jak i kładzeniu nowych parkietów znajdujących się wewnątrz pomieszczeń.

Spoiwo do parkietuCena promocyjna spoiwa wynosi obecnie: 238 zł brutto za pojemnik o zawartości 10 litrów. W przypadku zamówień pochodzących spoza rynku lokalnego cena przesyłki spedycją kurierską (DPD) wynosi 25,01 zł brutto.

Spoiwo jest produktem jednokomponentowym przeznaczonym do uzupełniania wszelkich ubytków znajdujących się w parkiecie. Swe zastosowanie znajduje w szczególności w po przeszlifowaniu desek parkietowych, kiedy to koniecznością staje się uzupełnienie szczelin i pęknięć między deskami. Produkt ten jest przeznaczony do mieszania z pyłem drzewnym, najlepiej uzyskanym w trakcie szlifowania celem zachowania jednolitej barwy podłogi.

Proporcje pyłu drzewnego dodawanego do spoiwo dobiera się indywidualnie, według potrzeb i temperatury. Spoiwo ma postać bezbarwnej cieczy o niewielkim stopniu zażółcenia.

Dokładnie wymieszane z pyłem drzewnym spoiwo nakłada się pacą we wszystkie szczeliny znajdujące się w podłodze. Po ok. 1 godzinie wyschnięte spoiwo można szlifować i lakierować.

Szczegóły:
Produkty → Inne towary → FR499 spoiwo do parkietu

 

 

Aktualności

29 czerwiec 2020

Urlop w Werk

Uprzejmie informujemy, że w dniach: od 06 lipca (poniedziałek) do 19 lipca (niedziela), przez okres 2 tygodni, firma Werk jest NIECZYNNA z powodu urlopu wypoczynkowego.

Więcej

19 marzec 2020

Zmiana zasad pracy

Uwaga

Firma Werk na skutek zagrożenia epidemiologicznego w całym kraju wprowadza nowe zasady.

Więcej

18 marzec 2020

Specjalny zestaw do nanoszenia produktów Osmo

Osmo 143Umieszczony w kartonowym opakowaniu praktyczny zestaw do ręcznego wykończenia powierzchni drewnianych za pomocą produktów marki Osmo.

Więcej

19 luty 2020

Plastikowe opakowania zwrotne w Werk

Aceton opakowanieMając na względzie ochronę środowiska naturalnego poprzez minimalizację opakowań plastikowych informujemy, że od początku 2020 roku firma Werk wprowadza bezpłatny odbiór plastikowych zbiorników pochodzących z rozcieńczalników i rozpuszczalników, tj. nitro, poliuretanowych, acetonu, acetonu technicznego oraz i innych znajdujących się w naszej sprzedaży.

Więcej

Werk Anna i Krzysztof Motyl S.C.

ul. Walczaka 20
66-400 Gorzów Wielkopolski

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

(+48) 660 423 048, (+48) 795 511 205