Aktualności

03 czerwiec 2019

Innowacyjna żywica epoksydowa w Gorzowie

Żywica epoksydowaSystem WWA/WWB4, to produkt francuskiej firmy Resoltech, na który składa się specjalistyczna żywica epoksydowa (WWA) wraz utwardzaczem WWB4.

Żywica epoksydowaJest to produkt dwuskładnikowy przeznaczony do realizacji przeźroczystych odlewów epoksydowych, dzięki czemu znajduje on szerokie zastosowanie w celach dekoracyjnych, meblarskich oraz naukowych. Jest on kompatybilny z większością materiałów takich jak: szkło, cement, kamień, ceramika i metal.

WWA/WWB4 to całkowicie bezbarwna i klarowna żywica, charakteryzująca się niską lepkością i doskonałymi właściwościami uwalniania powietrza z jej wnętrza. Posiada doskonałe właściwości optyczne. Nie ma efektu kurczenia.

Żywica umożliwia innowacyjne i samodzielne dostosowanie twardości odlewu ze sztywnej do elastycznej. Posiada wysoką odporność na promieniowanie UV, dzięki czemu wykonane z niej odlewy mogą być bezpośrednio wystawiane na promieniowanie słoneczne.

Szczegóły:

Produkty → Żywica epoksydowa

 

 

Aktualności

19 luty 2020

Plastikowe opakowania zwrotne w Werk

Aceton opakowanieMając na względzie ochronę środowiska naturalnego poprzez minimalizację opakowań plastikowych informujemy, że od początku 2020 roku firma Werk wprowadza bezpłatny odbiór plastikowych zbiorników pochodzących z rozcieńczalników i rozpuszczalników, tj. nitro, poliuretanowych, acetonu, acetonu technicznego oraz i innych znajdujących się w naszej sprzedaży.

Więcej

11 luty 2020

Klej montażowy 305.0 w nowym opakowaniu

Klej Kleiberit 305.0Kolejną nowością w hurtowni Werk jest klej firmy Kleiberit o symbolu 305.0. Jest to klej montażowy, tzw. biały o klasie D2.

Więcej

10 luty 2020

Nowy, elastyczny podkład na MDF

BP531 biały, elastyczny podkład poliuretanowyW przypadku stosowania MDF-u gorszej jakości można napotkać szereg problemów objawiających się w m.in. w pękaniu powłok lakierniczych. Celem minimalizacji tych niepożądanych efektów firma Werk prezentuje kolejny produkt z wiodącej marki Genc, który od kilku miesięcy, po przeprowadzeniu serii niezbędnych testów lakierniczych został wprowadzony do sprzedaży krajowej.

Więcej

9 czerwiec 2019

Lipcowy urlop w Werk

W dniach od 6 lipca do 21 lipca 2019 r. (przez 2 tygodnie) firma Werk będzie NIECZYNNA z powodu urlopu wypoczynkowego. W związku z powyższym prosimy wszystkich klientów o wcześniejsze zaopatrzenie swych stanów magazynowych.

Więcej

Werk Anna i Krzysztof Motyl S.C.

ul. Walczaka 20
66-400 Gorzów Wielkopolski

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

(+48) 660 423 048, (+48) 795 511 205